SANL-FKAF:n keskushallitus 2018

Kevätkauden kokoukset pidetään Liiton toimistolla (Fredrikinkatu 41 A 8, 00120 Helsinki) lauantaina 20.1., 10.3. ja 5.5. klo 10-12. Lisäksi järjestetään tarvittaessa sähköpostikokouksia.

Kokouksen esityslistalle toivottava aineisto tulee toimittaa Liiton toimistoon kaksi (2) viikkoa ennen varsinaista kokousta.

Puheenjohtaja
OTK Tuija Brax
Helsingin Akateemiset Naiset ry.
P. 050 511 3115
Sähköposti: tuija.brax(a)sydanliitto.fi

I varapuheenjohtaja
KTM Kirsi Jokikokko
Oulun Akateemiset Naiset ry
P. 040 540 0464
Sähköposti: kirsi.jokikokko(a)gmail.com

II varapuheenjohtaja
VTM Terhi Nieminen-Mäkynen
Vantaan Akateemiset Naiset ry.
P. 050 323 1330
Sähköposti: terhi.makynen(a)kolumbus.fi

Kansainvälisten suhteiden koordinaattori (CIR, CER)
Valitaan 20.1.2018 kokouksessa

Keskushallituksen suomenkielinen sihteeri
Valitaan 20.1.2018 kokouksessa

Keskushallituksen ruotsinkielinen sihteeri
Valitaan 20.1.2018 kokouksessa

Liiton sääntövastaava
KTM Kirsi Jokikokko
Oulun Akateemiset Naiset ry
Sähköposti: kirsi.jokikokko(a)gmail.com

Jäsenet
FM Marketta Holopainen, Lappeenrannan Akateemiset Naiset ry. (marketta.holopainen[a]gmail.com)
HLL Mirja Hurri, Huittisten Seudun Akateemiset Naiset ry. (mirja.hurri(a)hotmail.fi)
FT Veronica Kalhori, Espoon-Kauniaisten Akateemiset Naiset ry. (veronicakalhori(a)yahoo.com)
YTT Jaana Kuusipalo, Tampereen Akateemiset Naiset ry. (jaana.kuusipalo[a]uta.fi)
FM Christina Lindell, Kvinnliga Akademiker i Helsingfors rf. (christina.lindell(a)iki.fi)
FM Arja Ryhänen, Vantaan Akateemiset Naiset ry. (ryhanen.arja[a]gmail.com)
YTM, KM Armi Saari, Kajaanin Akateemiset Naiset ry. (armi.saari(a)kajaani.net)
FM Niini Vartia-Paukku, Helsingin Akateemiset Naiset ry. (cultureconnecting(a)gmail.com)
FM Armi Westin, Espoon-Kauniaisten Akateemiset Naiset ry. (armiwestin(a)gmail.com)

Rahastonhoitaja
Ekonomi Merja Nurmi
Tampereen Akateemiset Naiset ry.
merjak.nurmi(a)gmail.com

 

 

Sivua on viimeksi päivitetty 2.1.2018